Сумка женская через плечо небольшая спортивная 21*21*12 см белая

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумок багато не буває...» — з цим твердженням не зможе не погодитися жодна сучасна леді. Адже сумочка – це головний жіночий аксесуар, якому відведено окреме почесне місце в жіночому гардеробі. Модна і ефектна сумка для жінки є, як важливим елементом бездоганного образу, що підтверджує наявність чудового смаку і власного стилю, так і важливим функціональним елементом в гардеробі чарівних дам. Тому, роль сумки, як одного з найважливіших жіночих аксесуарів, має таке велике значення і саме вибору сумочки багато представниць прекрасної половини людства відводять багато часу і сил.
Розміри : 21*21*12см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Белый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Замок |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
- Цена: 585 ₴


